Copyright © Piotr Jurek. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wybór rolników

Czekamy na Twoje opinie!


AKTUALNOŚCI

     
Sonda ciągników i kosiarek!

20.11.2017

Zachęcamy do wzięcia udziału w krótkiej sondzie poświęconej markom ciągników rolniczych i kosiarek.

Przejdź do sondy ciągników rolniczych...

Przejdź do sondy kosiarek...

     
Weź udział w II edycji projektu NBOR!

18.09.2017

Po zakończonej pierwszej edycji ocen jakości marek ciągników i uwzględnieniu Waszych opinii ruszamy z drugą edycją! Dziękujemy za dotychczasową aktywność i zachęcamy do dalszej współpracy.

Przejdź do oceny...

     
Która marka przoduje? Wyniki ankiet NBOR

01.09.2017

"Najcenniejszym źródłem widzy o ciągnikach są rzetelne opinie ich właścicieli, zwłaszcza jeśli użytkują je przez wiele lat." - Obszerny materiał prezentujący wyniki I edycji ocen jakości ciągników można przeczytać we wrześniowym numerze top agrar Polska oraz na naszej stronie w zakładce z wynikami!

Czytaj więcej...

     
NBOR - tak oceniamy kosiarki

01.08.2017

Jakość koszenia, codzienna obsługa i latwość regulacji to aspekty, na które najczęściej zwracją uwagę użytkownicy kosiarek. Odwiedziliśmy właścicieli maszyn Pottinger i Samasz. Całość artykułu w sierpniowym numerze top agrar Polska od strony 150. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej...

Koniec I edycji ocen jakości ciągników!

01.08.2017

Z dniem 1 sierpnia zakończyliśmy I edycję ocen jakości ciągników. Dziękujemy za zaangaowanie i poświęcony czas. Wyniki Państwa ocen zostaną opublikowane z dniem 1 września na stronie www.nbor.pl oraz we wrześniowym numerze top agrar Polska.

     
Drugi pokos leży? Oceń swoją kosiarkę

18.07.2017

Jakość koszenia, codzienna obsługa i łatwość regulacji to aspekty, na które najczęściej zwracają uwagę użytkownicy kosiarek. Nie zwlekaj i dołącz do grona oceniających!

Czytaj więcej...

     
Młodzi rolnicy pracują Ursusami 1634

01.07.2017

Tym razem w ramach akcji NBOR przyjrzeliśmy się ciągnikom Ursus 1634 o mocy 155 KM. Wskazujemy, za co chwalą je użytkownicy, a co by poprawili.. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej...

     
Traktory w ocenie rolników - akcja NBOR

01.06.2017

NBOR to Niezależne Badanie Opinii Rolników. Oto spostrzeżenia użytkowników używanych traktorów, którzy wzięli udział w naszym badaniu. W załączniku fragment artykułu, a całość możecie przeczytać w 6 numerze top agrar Polska od strony 136-139. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej...

     
Łąki skoszone? Oceń swoją kosiarkę

24.05.2017

Sposób łączenia z ciągnikiem, wymiana noży, kopiowanie terenu i działanie układu napędowego to tylko część z wszystkich kryteriów pod względem których możesz ocenić swoją kosiarkę. Nie zwlekaj!

Czytaj więcej...

     
Co rolnicy mówią o swoich traktorach?

07.05.2017

Na rozgrzewkę wybrałem kilka spontanicznych uwag, jakie pojawiły się w Niezależnym Badaniu Opinii Rolników (NBOR). Niżej podaję więcej szczegółów internetowej akcji.

Czytaj więcej...

     
Nudna majówka? Oceń swój traktor!

02.05.2017

Wykorzystaj przerwę w pracach polowych i wystaw ocenę swójemu ciągnikowi. Wskaż innym rolnikom, jakie mocne i słabe strony ma Twój sprzęt.

Czytaj więcej...

     
Akcja nabiera tempa!

01.05.2017

Nasza akcja oceny ciągników użytkowanych w gospodarstwach rozkręca się coraz bardziej. Proszę do nas dołączyć ze swoim traktorem, wystarczy wejść na stronę topagrar.pl lub nbor.pl.
Przeczytaj fragment artykułu, który w całości można przeczytać w majowym numerze top agrar Polska.

Czytaj więcej...

     
Oceń swój traktor!

01.04.2017

Niezależne Badanie Opinii Rolników to ogólnopolska akcja, dzięki której wraz z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu opracowany zostanie ranking marek ciągników rolniczych. Wystaw ocenę swoim traktorom i zgarnij redakcyjne upominki.

Czytaj więcej...


ORGANIZATORZY: